Úvod diskotéky

Na následujících stránkách naleznete seznam hudebních kompaktních disků (CD), seřazený abecedně podle prvních písmen z příjmení interpreta nebo jména skupiny. V řazení disků není rozlišována diakritika a některá písmenka abecedy mohou chybět (to v případě, že od daného písmene nemám žádného interpreta).

Jedná se o seznam disků různých interpretů i žánrů. V podstatě by se dalo říct, že je to takový průřez mým hudebním vkusem (hudba kterou poslouchám, respektive kterou jsem schopen poslouchat).

Všechny disky (až na zhruba dvě výjimky) jsou originály. To znamená, že jsem za ně zaplatil jejich plnou cenu (ne vždy nejnižší).

Na jednotlivých stránkách se nachází informace o názvu disku, jménu interpreta, seznam skladeb daného disku včetně časové délky skladby a malý obrázek předního obalu disku.

Do budoucna uvažuji o zavedení možnosti stažení celého obrázku obalu disku a případně o doplnění textů jednotlivých skladeb (pokud budou k dispozici). To však bude vyžadovat nový návrh databáze a proto nevím, kdy se k tomu dostanu a zda vůbec.


Přeskočit na obsah